Самі забавні жарти з усього інтернету.

tolliraida

Самі забавні жарти з усього інтернету.

Postby tolliraida » Wed Sep 11, 2019 7:58 pm

У Росії на уроках праці школярі роблять табуретки, а глухому Китаї -<br>збирають айфони. Щодо чоловіків з Марса нічого не знаю, а ось жінка з «венерою» у мене вже була. Ми з дружиною вирішили бути чайлдфрі. Наші діти досить важко сприйняли цю новину.<br> <br> — Правда, що чоловіки люблять очима? <br>— Звичайно <br>— А темні окуляри навіщо носять? <br>— Охороняються! - Як життя?<br>- Б'є ключем.<br>- Яким?<br>- Розвідним.

Також пропоную почитати - Pearl Jam Evolution, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/09/20/pearl-jam-evolution/" title="Pearl Jam Evolution">http://superfly.org.ua/2018/09/20/pearl-jam-evolution/</a>, тут багато цікавого.

Розлучилися з хлопцем — стрижіться стисло. Всі ми з покеру знаємо, мати коричневе краще, ніж мати пару. Сила чоловіка — це маса чоловіки на прискорення чоловіки. Познайомлюсь з серйозною жінкою, яка готова розділити зі мною відповідальність за великого кредиту.<br> <br> Я все віддам, але де мені взяти?<br> <br> - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- ГРОШІ !!!

Такими темпами, скоро глухому кожному сквері буде храм, глухому кожному парку – собор, кожному глухому лісі – монастир.<br> <br> Судячи за доходами депутатів, світової наркотрафік проходить через Держдуму, а судячи за прийнятими законами, там і закінчується. Якщо я Онлайн, або це ще не говорить про те, що я тут... Може, це просто моє... АЛІБІ...<br> <br> Хлопці, а коли пройде мода на глаженную одяг, це неможливо витримати вже. Фільм «Нестримні» зі Сталлоне, Віллісом, Шварценнегером – фігня. Реально нестримні – це молоко з огірками.

- Чоловік, не підкажете, котра година?<br>- Вибачте, дівчина, пів-шостого... У Свердловську церква відділена від держави. Парканом і ОМОНом. Горілка, коли її п'ють, розуму не додає і не забирає. Вона лише перевіряє, чи є він глухому принципі... - Чомусь, коли ви посміхаєтеся, одне око у вас веселий, а інший сумний-сумний такий.<br>- Веселий це штучний. Якщо довго стояти на вулиці глухому колготках «в сіточку», можна не тільки застудитися, але й заробити.

Землю – селянам, заводи – робітникам, губи – бантиків, бровки – будиночків. Хто-небудь помітив, що знак «&amp;» виглядає як собака, вытирающая свою дупу про пол? Якщо собака навчиться промовляє, або людина втратить останнього 2-а... - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? Мені завжди просто спрацюватися з тими, хто нічого не робить!<br> <br>
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи

Return to “ADVERTISING/RAO VẶT”